Kvalifikacijos kėlimas

Kvalifikacijos kėlimas. 

Įsigaliojęs LR Papildomosios ir alternatyvios sveikatos priežiūros įstatymas bei poįstatyminiai aktai nustato reikalavimą, kad PASP specialisto licenciją turintis fizinis asmuo, privalo tobulinti profesinę kvalifikaciją ir per 5 m. išklausyti ne mažiau kaip 80 valandų mokymų, skirtų kvalifikacijai tobulinti.

Endobiogenikos institutas yra parengęs šias programas, kurios 2022 m. liepos 1 d. patvirtintos sveikatos ministro įsakymu Nr. V-1191.

Psichosomatikos pagrindai

Programos trukmė – 6 mėn (50 val)

Programos lektoriai:

  • prof. med.dr. Danielius Serapinas,
  • psichiatras – psichoterapeutas Olegas Lapinas
  • NLP treneris, koučingo ir Eriksoninės terapijos specialistas Andrius Jarašiūnas

Programos kaina – 1 500 eur.

Datos: 2023.09.16, 2023.11.04, 2023.11.25, 2023.12.02, 2024.01.27, 2024.03.02

Programa skirta visų PASP pogrupių specialistų kvalifikacijai kelti.

Šis kursas – kvalifikacijos mokymai PASP specialistams, kuriems po kursų sėkmingai išlaikius įskaitą bus išduodami pažymėjimai. Laisvųjų klausytojų teisėmis išklausyti psichosomatikos pagrindų kursą gali kiekvienas, norintis įgyti žinių, kaip žmogaus emocijos, mintys, reakcijos į situacijas, lemia galimas psichosomatinių ligų atsiradimo priežastis bei mechanizmus, susipažinti su galimais psichosomatinio pobūdžio sutrikimų įveikimo būdais bei priemonėmis.

Programos lektoriai: gydytojas psichiatras, psichoterapeutas Olegas Lapinas, genetikas prof. med.dr dr. Danielius Serapinas ir NLP treneris Andrius Jarašiūnas.

Programą baigę specialistai žinos bei gebės pritaikyti praktikoje žinias apie galimas psichosomatines ligų atsiradimo priežastis, psichosomatinių ligų̨ įveikos būdus, apie ryšį̨ tarp psichikos, smegenų̨ ir kūno bei neišreikštų̨, neįsisąmonintų emocijų svarbą, formuojantis psichosomatiniams susirgimams, taip pat galimus psichosomatinių ligų įveikos būdus.

Programos lektoriai

ED_Danielius-Serapinas

Prof. med. dr.
DANIELIUS SERAPINAS

Programos vadovas, medicinos mokslų daktaras, genetikas, LSMU Šeimos medicinos klinikos profesorius, Tarptautinės Psichoneuroendokrinologijos ir Europos Žmogaus genetikų draugijų narys, daugiau nei 100 mokslinių straipsnių autorius, Lietuvos Bioetikos komiteto Kolegijos narys.

Psichiatras, psichoterapeutas
OLEGAS LAPINAS

Psichiatras, psichoterapeutas (sertifikuotas psichoanalitinis psichoterapeutas, 2002; sertifikuotas psichodramos terapeutas, 2004), pediatras, dėstytojas bei publicistas.

NLP treneris, koučingo ir Eriksoninės terapijos specialistas
ANDRIUS JARAŠIŪNAS

Andrius Jarašiūnas veda mokymus grupėms, kurioms padeda įgyti: įtakos psichologijos, pardavimų, derybų, verslo ir kasdieninės komunikacijos įgūdžių. Teikia individualias konsultacijas ir terapiją, kurioje padeda susidoroti su stresu, emocijų valdymu, nerimu ir įtampa, baimėmis, fobijomis ir psichotrauminiu efektu, padeda atsikratyti priklausomybių. Andrius Jarašiūnas savo praktikoje taiko koučingo, NLP, hipnozės ir Geštalto principų metodus, savo klientams padėdamas pasiekti įmanomai geriausius rezultatus. Andriaus Jarašiūno mokymai ir konsultacijos - ne tik naudingi, prasmingi, bet ir labai įdomūs, o pats lektorius apdovanotas charizma, tad klausytis jo patarimų – tikras malonumas.

Funkcijų biologijos indeksų ypatumai, jų analizė, Endobiogenikos produktų skyrimas esant onkologiniams susirgimamas

Programos trukmė – 9 val.

Programos lektorė: Šeimos gydytoja, PASP endobiogenikos specialistė Jurgita Šukevičienė.

Datos: 2023.10.07

Programos kaina – 450 eur.

Programa skirta tik PASP Endobiogenikos specialistams.

Šia programa siekiama pagilinti ir atnaujinti profesinei veiklai reikalingas endobiogenikos teorines žinias, gebėjimus bei praktinius įgūdžius (funkcijų biologijos indeksų vertinime, endobiogenikos produktų skyrime) onkologinių ligų mechanizmų supratimui, diagnostikai, prevencijai bei siekiant palengvinti onkologinių ligų sukeltus negalavimus.

Paskirtis: Suteikti PASP endobiogenikos specialistams papildomų teorinių ir praktinių žinių per funkcijų biologijos indeksų, būdingų onkologinėms ligoms, išsamią analizę, praktinių atvejų nagrinėjimą ir vertinimą bei endobiogenikos produktų paskyrimą pacientams, sergantiems onkologinėmis ligomis.

 

Programos lektorė

jurgita-sukeviciene-ei-lektore-rgb

Licencijuota endobiogenikos specialistė, gydytoja
JURGITA ŠUKEVIČIENĖ

Jurgita Šukevičienė yra baigusi medicinos studijas ir Šeimos medicinos rezidentūrą Kauno Medicinos Universitete. Ilgametė šeimos gydytojos darbo patirtis leido perprasti klasikininės medicinos ligų diagnostikos ir gydymo principus. Ieškodama priežaščių, kodėl kūnas serga, susidomėjo holistine medicina ir endobiogenika. Jurgita Šukevičienė - Endobiogenikos ir integralios fiziologijos asociacijos narė, veda seminarus ir paskaitas endobiogenikos specialistams, konsultuoja pacientus „Endobiogenika“ klinikoje. Jurgita gilinasi ne tik į fizinio kūno bėdas, bet ir į emocijų, gyvenimo būdo, streso įtaką sveikatai. Lektorė taip pat dalinasi savo įžvalgomis bei praktine patirtimi „Naujystės" programoje.