Endobiogenikos pradininkai

Ar žinojote, kad Endobiogenikos metodo pradininkais laikomi prancūzų gydytojai Dr. Christian Duraffourd ir Dr. Jean Claude Lapraz?
 
Oficialiai teigiama, kad Endobiogenika yra naujas mokslas, atsiradęs 20 a. pabaigoje. Jei tiksliau – apie 1980-uosius, bet iš tiesų, už šio metodo pradininkų – net kelios gydytojų fitoterapeutų kartos. O jei žvelgti dar giliau, tai visa Europos ir Azijos šalių fitoterapinė tradicija. Juk gydymas vaistažolėmis ir augalais yra toks pats senas, kaip ir pati žmonijos istorija.Tam, kad perimti šią patirtį, reikia skirti daug laiko ir pastangų. 💚💚💚
 
Endobiogenikos metodą taikantys gydytojai nuolat mokosi, tobulina savo žinias ir beveik kasdien atranda kažką naujo. Pagrindinis skirtumas nuo pirmtakų – šiuolaikinis mokslas įgalina Endobiogenikos metodą taikančius gydytojus dirbti daug kartų tiksliau, tai nei darė praėjusio amžiaus (ar dar ankstesni), fitoterapiją savo darbe taikę gydytojai. Šiandien gydytojai gali naudotis visomis mokslo teikiamomis galimybėmis, daryti specializuotus tyrimus, patvirtinti arba paneigti stebėjimų rezultatus ir skirti itin preciziškai tikslų gydymą augaliniais preparatais ir eteriniais aliejais.
 
Daugiau informacijos apie individualizuotuos medicinos arba Endobiogenikos metodo pradininkus, vystytojus, patį metodą ir jo tikslus, galite rasti: