vasaris, 2023

Vebinarai

KLAUSIMAI

Susidomėjote ir turite klausimų? Susisiekite!
+37064078002
info@endobiogenikosinstitutas.lt

Endobiogenikos studijų alumnams.

Siekiant suteikti daugiau praktinių žinių bei įgalinti jau baigusius endobiogenikos mokymų programą specialistus, organizuojami funkcijų biologijos indeksų (BoF) nagrinėjimo vebinarai.

Bus daromi įrašai, tad jei negalėsite prisijungti realiu laiku, galėsite visada perklausyti įrašą.

2 val.

Metinis mokestis 200€.

Online, per Zoom platformą.

Kam skirti?

Vebinarai skirti tiek jau praktikuojantiems endobiogenikos specialistams, tiek pasibaigusiems endobiogenikos mokymų programą, tiek ją studijuojantiems.

Jei nerimaujate, kad vis dar turite per mažai praktikos, kad pradėti praktikuoti endobiogeniką, ar savo praktikoje susiduriate su sudėtingais atvejais ir norėtume turėti galimybę pasitarti su profesionalais, o galbūt norite įgyti daugiau praktikos ir taip praturtinti savo profesinę patirtį endobiogenikoje?

Tuomet šie vebinarai būtent Jums! Vebinarų metu bus nagrinėjami realių pacientų atvejai, o atvejus galės pristatyti kiekvienas vebinaro dalyvis. Bus ne tik išsamiai nagrinėjami indeksai, bet ir sudaromas endobiogenikos produktų receptas, parenkamas sveikatinimo ar simptomų mažinimo planas.

Vebinarus veda:

julija-asovskaja-gyd

Gydytoja
YULIYA ASOVSKAJA

Endobiogenikos principais savo pacientų gydyme vadovaujasi nuo 2015 metų, todėl yra viena iš daugiausiai praktinės patirties endobiogenikos taikyme sukaupusių gydytojų. Rašo mindofyourbody.com blog‘ą. Veda užsiėmimus „Judėjimas iš centro“.

gabriele-barkauskiene-ei-lektore-rgb

Gydytoja
GABRIELĖ BARKAUSKIENĖ

Teorines endobiogenikos žinias lavino nuo 2015 m., prie lektorių komandos prisijungė nuo 2019 m., įgijusi praktinės patirties konsultuodama pacientus. Skaitė pranešimą pokyčių konferencijoje moterims „Išdrįsk pradėti“ tema „Kaip hormonai veikia mūsų kūnus, mintis ir emocijas?“

indre-skorupskiene-ei-lektore-rgb

Vaistininkė
INDRĖ SKORUPSKIENĖ

Dirba “Širdažolės” vaistinėje, kur yra atsakinga už tinktūrų gamybos procesus, pradedantiesiems gydytojams teikia rekomendacijas receptų sudarymo bei indeksų interpretavimo klausimais. Jos domėjimosi sritis vaistiniai augalai ir jų įtaka žmogaus sveikatai, indeksams.