gegužė, 2023

Baziniai endobiogenikos mokymai

KLAUSIMAI

Susidomėjote ir turite klausimų? Susisiekite!
+37064078002
info@endobiogenikosinstitutas.lt

BURBULAS 01

PASP endobiogenikos specialistai

KLAUSIMAI

Susidomėjote ir turite klausimų? Susisiekite!
+37064078002
info@endobiogenikosinstitutas.lt

Kviečiame specialistus, turinčius PASP įstatyme numatytą aukštąjį išsilavinimą mūsų Institute studijuoti endobiogeniką ir tapti profesionaliais PASP endobiogenikos specialistais. Mokymų programa susideda iš teorinės dalies, kurią sudaro bendrieji dalykai– tai anatomijos, fiziologijos, histologijos, genetikos, epigenetikos, pirmosios sveikatos pagalbos, medicinos etikos, PASP teisės moduliai ir specialieji – endobiogenikos, biochemijos, mitybos moduliai bei praktinės dalies – darbas su funkcijų biologijos indeksų apskaičiavimo sistema, funkcijų biologijos indeksų vertinimas, propedeutikos pagrindų bei pacientų konsultavimo bei endobiogenikos produktų skyrimo. Mokymų dalyviaims, jau išklausiusiems konkrečias bendrųjų ar specialiųjų dalykų temas, išklausyti dalykai yra įskaitomi ir papildomai jų klausyti nereikia.

PASP endobiogenikos specialistų rengimo studijos yra tęstinės, savyje integruojančios tiek gyvus  kas mėnesinius seminarus, tiek vebinarus kelis kartus per mėnesį, tiek savarankišką darbą, namų darbus bei praktiką. Nuo pat pirmųjų mėnesių mokymų dalyviai gauna visus įrankius, padėsiančius įsisavinti informaciją ir naudoti endobiogenikos žinias praktikoje. 

Pabaigus mokymų programą ir sėkmingai išlaikius egzaminą, išduodamas tai patvirtinantis pažymėjimas, kurio pagrindu Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos išduoda PASP endobiogenikos specialisto licenciją, galiojančią 5 metus. Tam, kad licencija būtų pratęsta, PASP endobiogenikos specialistas pirvalo kelti kvalifikaciją pagal patvirtintas kvalifikacijos tobulinimo programas ir per 5 metus surinkti ne mažiau 80 kvalifikacijos tobulinimo valandų.

Programos lektoriai

danielius-serapinas-ei-lektorius

Prof. med. dr.
DANIELIUS SERAPINAS

Programos vadovas, medicinos mokslų daktaras, genetikas, LSMU Šeimos medicinos klinikos profesorius, Tarptautinės Psichoneuroendokrinologijos ir Europos Žmogaus genetikų draugijų narys, daugiau nei 100 mokslinių straipsnių autorius, Lietuvos Bioetikos komiteto Kolegijos narys.

Doc. dr.
SANDRIJA ČAPKAUSKIENĖ

Biomedicinos mokslų daktarė, LSU docentė ir mitybos specialistė. Nuolatos dalyvauja moksliniuose tyrimuose susijusiuose su sergančiųjų cukriniu diabetu, antsvorį bei nutukimą turinčių žmonių kūno kompozicija, mitybos ypatumais ir žarnyno sveikata. Ji skaito pranešimus bei veda seminarus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio universitetuose.

julija-asovskaja-gyd

Gydytoja
YULIYA ASOVSKAJA

Endobiogenikos principais savo pacientų gydyme vadovaujasi nuo 2015 metų, todėl yra viena iš daugiausiai praktinės patirties endobiogenikos taikyme sukaupusių gydytojų. Rašo mindofyourbody.com blog‘ą. Veda užsiėmimus „Judėjimas iš centro“.

gabriele-barkauskiene-ei-lektore-rgb

Gydytoja
GABRIELĖ BARKAUSKIENĖ

Teorines endobiogenikos žinias lavino nuo 2015 m., prie lektorių komandos prisijungė nuo 2019 m., įgijusi praktinės patirties konsultuodama pacientus. Skaitė pranešimą pokyčių konferencijoje moterims „Išdrįsk pradėti“ tema „Kaip hormonai veikia mūsų kūnus, mintis ir emocijas?“

indre-skorupskiene-ei-lektore-rgb

Vaistininkė
INDRĖ SKORUPSKIENĖ

Dirba “Širdažolės” vaistinėje, kur yra atsakinga už tinktūrų gamybos procesus, pradedantiesiems gydytojams teikia rekomendacijas receptų sudarymo bei indeksų interpretavimo klausimais. Jos domėjimosi sritis vaistiniai augalai ir jų įtaka žmogaus sveikatai, indeksams.

ED_jurate-sapel

Gydytoja
JŪRATĖ ŠAPEL

Endobiogenikos specialistė ir šeimos gydytoja.

Atsiliepimai

KLAUSIMAI

Susidomėjote ir turite klausimų? Susisiekite!
+37064078002
info@endobiogenikosinstitutas.lt

Kas gali tapti PASP endobiogenikos specialistu ir studijuoti programą „Endobiogenika“?

Visi turintys aukštąjį išsilavinimą arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją, įgytą baigus medicinos, farmacijos, visuomenės sveikatos, reabilitacijos, odontologijos, burnos priežiūros, mitybos ar gyvybės krypties studijas.

Jei studijas baigėte užsienyje ir nežinote, ar jūsų diplomas yra tinkamas studijuoti endobiogeniką, jums reikia kreiptis į studijų kokybės vertinimo centrą

Programos kaina
gydytojams:

3300 €

Programos kaina
kitų specialybių studentams:

(pagal patvirtintą sąrašą)

3500 €

Nauja mokymų grupė startuos 2024 m. pradžioje (tikslios datos bus paskelbtos vėliau).

GYDYTOJAMS į kainą įskaičiuoti šie moduliai:

 • Endobiogenika,
 • mityba,
 • biochemija,
 • epigenetika,
 • PASP teisė.

 

KITŲ SPECIALYBIŲ studentams į kainą įskaičiuoti šie moduliai:

 • Endobiogenika,
 • mityba,
 • biochemija,
 • histologija,
 • genetika,
 • epigenetika,
 • PASP teisė.

 

Norintys prisijungti dar šiais (2023 m.) metais, gali išklausyti (ir išlaikyti įskaitas) visų modulių, išskyrus endobiogeniką, kuri liktų 2024 metams.

Negalint dalyvauti mokymuose, mokestis negrąžinamas.

Pažymėjimai

Išlaikius egzaminą, programos klausytojui įteikiamas mokymo programos baigimo pažymėjimas su priedu apie išklausytus pagal programą dalykus bei valandas. Šis mokymo programos baigimo pažymėjimas patvirtina, kad mokymo programos baigimo pažymėjime nurodytas asmuo sėkmingai baigė PASP Endobiogenikos specialisto mokymo programą bei įgijo žinių bei turi patirties, reikalingos PASP Endobiogenikos specialisto licencijai gauti.

Svarbu

Pasikeitus šalyje epidemiologinei situacijai ir negalint mokymams vykti kontaktiniu būdu, jie vyksta nuotoliniu būdu.